Katalog

Łączniki do huśtawki

2Fasten łączniki huśtawki i wsporniki huśtawki, aby zapewnić bezpieczną huśtawkę

Dla wielu osób huśtawka na własnym tarasie jest uosobieniem relaksu we własnym domu. Huśtawki są również popularnym sprzętem do zabawy i cieszą się popularnością wśród osób w każdym wieku.

Jednak wiele huśtawek prefabrykowanych jest bardzo dużych i nie można ich instalować w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Dzięki łącznikom huśtawek i wspornikom huśtawek 2Fasten ten problem należy już do przeszłości, ponieważ możesz łatwo i szybko zbudować własną huśtawkę.

Nieważne, czy na publicznym placu zabaw, na małym balkonie, na boisku szkolnym czy w dużym ogrodzie, dzięki naszym łącznikom do huśtawek możesz ustawić huśtawkę w dowolnym miejscu. Możesz nawet zbudować huśtawki mocowane do ściany zamiast do podłogi.

2Fasten wsporników huśtawek i łączników huśtawek: różnorodność

W naszym asortymencie znajdziesz różne łączniki i podpórki do huśtawek, które pozwolą Ci zbudować odpowiednią huśtawkę w dowolnym miejscu. Z jednej strony znajdziesz łączniki i wsporniki huśtawek do okrągłych i kwadratowych kawałków drewna, a z drugiej strony oferujemy łączniki i wsporniki do huśtawek o różnych kątach.

Ponadto łączniki obrotowe i wsporniki obrotowe 2Fasten są dostępne w różnych rozmiarach. Pozwala to na ustawienie zarówno małych, jak i dużych huśtawek, dostosowanych do potrzeb użytkowników. Z naszych wsporników do huśtawek można również skorzystać do zbudowania huśtawek mocowanych do ściany.

Szczególnie jeśli jest to mały balkon lub na placu zabaw ma zostać ustawiony domek rekreacyjny, podpórki ścienne do huśtawek są szczególnie dobrym wyborem. Przy prawidłowym użytkowaniu możliwe jest przymocowanie do ściany zarówno jednej strony huśtawki, jak i obu jej stron.

Jakość i wytrzymałość łączników obrotowych i wsporników obrotowych 2Fasten

Jakość produktów takich jak łączniki do huśtawek ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa gotowej huśtawki. 2Fasten jest tego świadoma i stawia na wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa.

Łączniki obrotowe i wsporniki obrotowe 2Fasten wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej, która jest malowana proszkowo dla większej trwałości. Blacha ma grubość 2 mm i jest solidnie połączona czystymi spawami w niezbędnych miejscach.

Gotowe łączniki i wsporniki huśtawek 2Fasten są nie tylko bardzo stabilne, ale także odporne na warunki atmosferyczne i trwałe. Niezależnie od tego, czy jest to bezpośrednie promieniowanie UV, silny wiatr czy częste deszcze, łączniki huśtawkowe firmy 2Fasten wytrzymują złe warunki pogodowe i zapewniają bezpieczną podstawę huśtawki.

2Fasten łączniki huśtawek i wsporniki huśtawek do użytku wewnątrz i na zewnątrz

Nasze łączniki i wsporniki huśtawek można stosować wewnątrz i na zewnątrz. Wysokiej jakości materiały wytrzymują wszelkie wpływy środowiska na zewnątrz i zachwycają we wnętrzach prostym i ponadczasowym designem, który dopasowuje się do każdego otoczenia.

Niezależnie od tego, czy są kwadratowe, czy okrągłe, łączniki huśtawek 2Fasten są dostępne w różnych wersjach, dzięki czemu można znaleźć odpowiednie wsporniki huśtawek dla małych i dużych huśtawek. Dzięki huśtawce montowanej za pomocą łączników huśtawki 2Fasten dzieci nie tylko będą miały mnóstwo frajdy.

Rodzice również mają pewność, że huśtawki te są bezpieczne, stabilne i posłużą przez wiele lat. W skrócie: łączniki obrotowe 2Fasten zapewniają maksymalne bezpieczeństwo na zewnątrz i wewnątrz dzięki stabilnemu kształtowi i wysokiej jakości materiałom.

Łatwe w montażu i demontażu huśtawki

Prosty i szybki montaż oraz demontaż są szczególnie istotne w przypadku wykorzystywania huśtawek na targach i wesołych miasteczkach. Ale użytkowanie w ogrodzie letnim może być również wygodniejsze dzięki huśtawce, którą można łatwo złożyć i zdemontować.

Bo po co wystawiać huśtawkę na działanie warunków zimowych, jeśli nie jest używana o tej porze roku. Dzięki łącznikom huśtawkowym 2Fasten nie stanowi to problemu, ponieważ huśtawki można szybko i łatwo zdemontować w zaledwie kilku krokach.

Łączniki i wsporniki huśtawek firmy 2Fasten wykonane są z wytrzymałej blachy, która nie ulega uszkodzeniu ani odkształceniu nawet podczas regularnego montażu i demontażu. W przeciwieństwie do innych produktów, nasze złącza obrotowe nie wymagają żadnych specjalnych narzędzi. Nie jest też wymagana żadna specjalna wiedza, ponieważ montaż i demontaż są oczywiste.

Nasza wskazówka: Oznacz belki i podpory huśtawek, aby za każdym razem wiedzieć, które elementy pasują do siebie. Aby zmontować poszczególne elementy w ten sam sposób, zwykle wystarczy prosta etykieta z odpowiednimi literami.

2Fasten złącze obrotowe: Nasz dział obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji

Szukasz odpowiednich łączników huśtawek i wsporników huśtawek? W takim razie jesteśmy właściwym partnerem u Twojego boku. W naszym asortymencie znajdziesz różne łączniki huśtawek i wsporniki huśtawek do drewna kwadratowego i okrągłego.

Ponadto sam decydujesz, jaką grubość powinny mieć elementy drewniane, ponieważ wsporniki huśtawki i łączniki huśtawki 2Fasten dostępne są w różnych wersjach i w razie potrzeby można je dostosować. Na naszej stronie znajdziesz różne złącza obrotowe i wszystkie ważne informacje.

Ponadto znajdziesz szczegółowe dane i fakty oraz instrukcje dotyczące prawidłowego użytkowania każdego łącznika obrotowego. W każdym opisie produktu połączenia obrotowego 2Fasten znajduje się także bezpośrednie łącze do formularza zapytania o produkt.

Więc nie bój się skontaktować z naszym działem obsługi klienta już dziś. Odpowiadamy na wszystkie Twoje pytania dotyczące różnych łączników i wsporników huśtawek oraz pomagamy wybrać odpowiednie elementy do Twojej nowej huśtawki.

kontakt

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za wiadomość. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe
Ups! Coś poszło nie tak. Sprawdź powyższe pola.

Bezpośredni
kontakt

Łukasz Mazurek

Export Manager & Key Account Manager

Łukasz Mazurek

Export Manager & Key Account Manager

Waldemar Drużbiak

Export Manager & Key Account Manager

Łukasz Mazurek

Export Manager & Key Account Manager

Waldemar Drużbiak

Export Manager & Key Account Manager

Idzi Koszyczarek

Export Manager & Key Account Manager